Aby bylo překvapení

Narozeniny jsou opravdu krásné období v životě každého z nás. Každý je ovšem prožívá rád tak nějak po svém. Někomu vyhovují bujaré oslavy, které někdy mají až lehce kýčovitý nádech. Někdo dá naopak přednost poklidnému posezení v úzkém kruhu rodinném a jsou zde i tací, kteří slavení narozenin vyloženě nesnášejí a netěší se na něj. To asi přichází postupně s věkem u každého z nás. Pokud si ale nejste jistí, co své drahé polovičce pořídit za dárek právě k této oslavě života, tak tady máte pár tipů, které by mohli pomoct právě vám:

dárky na stole

  • Daruje zážitek. Někteří lidé si mnohem víc potrpí na zážitky než na hmotné dárky, protože ty si mohou koupit sami a sami nejvíc vědí, co se jim líbí a co potřebují. Společné chvíle ale jen těžko něco nahradí. Pokud tedy víte, že jste v poslední době neměli až tolik času, kolik byste si přáli, na svou partnerku či partnera, pak nějaký společný víkend v přírodě bude to pravé.
  • Poukaz. Pokud si opravdu nejste jistí, čím uděláte největší radost, tak můžete pořídit nějaký dárkový poukaz a je jedno na co. Velmi oblíbené jsou poukazy do nejrůznějších kosmetických salonů nebo třeba i na nějakou masáž a podobně. Poukazy se dají často koupit i ve vašich oblíbených restauracích a kavárnách.
  • Dárkový koš. Taková ta klasika, která sice ani tolik nepotěší, ale zase rozhodně neurazí a v dnešní době se dají sehnat tematicky laděné koše, které jsou zaměřené třeba i na kosmetiku a podobně. Pokud tedy znáte oblíbenou značku či chutě vaší polovičky, pak i toto může být sazka na jistotu.
  • Vtipné předměty. Nechte své partnerce vyrobit vlastní tričko Tričkový s originálním potiskem, který jí bude připomínat nějakou vtipnou událost ve vašem společném životě.

pes s čepičkou v narozeninovém
Možností je opravdu mnoho a na internetu najdete dostatek inspirace pro dárky jak k narozeninám tak i k Vánocům, takže se nemusíte bát a můžete si být jistí, že uděláte dojem.