Důležitý počítač

V dnešní době je počítač opravdu velká věc. V dnešní době má téměř každý doma počítač nebo tablet anebo alespoň mobil. Jak se vám pracuje na počítači? Myslím, že v dnešní době je velmi důležitý. Vždyť jsi jenom představte, jak by to bylo perfektní, kdyby všichni lidé pracovali z domova přes počítač? Co byste na to řekli, jak by se vám to líbilo? Sice je to v dnešní době určitě možné, ale jen si představte, jak by asi pracovali například pekaři anebo takoví lidé, kteří pracují manuálně ručně?

Počítač je velmi praktický.

Myslím, že to tak jednoduché úplně není. Nicméně, jsou ale i lidé, kteří počítač zatracují a nemají ho rádi. A vy se teď jistě ptáte proč? Protože mnoho lidí si myslí, že počítač bere soukromí, že jejich děti jsou závislé na počítači a dalších podobných věcech. Jenže podle mého názoru to tak špatné zase není a v dnešní době je znalost počítače velmi důležitá. Počítač je tak stejně důležitý už skoro jako umění cizích jazyků. Vemte si, kdyby nikdo neuměl na počítači anebo třeba anglicky.

Mnoho lidí pracuje na počítači.

Co by to bylo za svět? Vždyť počítač je taky dobrý v tom, že dokáže skvěle zabavit děti. A tady jsme právě u toho. Někdo takhle děti zabaví rád a někdo zase raději půjde s dětmi ven. A nyní mi řekněte, co je lepší? Jít s dětmi ven nebo aby byly na počítači? To je velmi důležitá a zajímavá otázka. A jsou takové rodiny, které raději dají dětem počítač než aby s nimi šli ven. Ovšem já počítač mám ráda. Já na něm pracuji ale taky si objednávám oblečení anebo další věci. Takže počítače dnešní době velmi normální a taky velmi důležité. Já bych bez počítače jistě už být nemohla, protože jsme na něm asi závislá, to se přiznám a nestydím se za to. Ale taky jsou zase extrémy, kdy jsou závisláci na pc hrách, což podle mě zase tak super není. Když někdo zanedbává rodinu kvůli počítači, tak to je samozřejmě špatné a toto zase nepodporuji.