Když BIO, tak ověřeně a kvalitně

Co vlastně znamená označení s názvem BIO? Pojďme si to přiblížit pro ty, kteří to neznají nebo mají v této oblasti nějaké mezery. Jako BIO se označuje výrobek nebo také produkt, který prošel výrobou tak, aby splnil všechny zásady ekologického zemědělství. Ekologické zemědělství se zaměřuje na to, aby zvířata co nejméně trpěla po celý jejich život. Dává se jim především spousta volného prostoru k pohybování. To zvířata potřebují nejvíce. U pěstování bio potravin, jako je třeba zelenina nebo ovoce, se dbá na to, aby se nepoužívaly pesticidy a ani syntetická hnojiva. Co tedy používají ke hnojení?

Bio zelenina

Odpověď je jednoduchá. Čistě přírodní hnojiva, tam se řadí hnůj a kompost. Tolik asi shrnutí k pojmu BIO. Možná ještě podotknu, že BIO produkt se označuje zeleným lupínkem/lístečkem na obalu výrobku. Velmi oblíbené kvalitní BIO čaje https://darka-shop.cz/katalog/caje/bio-caje naleznete na stránkách společnosti DARKA company. Mají výběr, kterému neodoláte. Co třeba Kotvičník zemní z BIO natě? Nebo luxusní čokoládový nápoj, který je tvořený skořicí, zázvorem, kardamonem a hřebíčkem. Stačí zalít horkým mlékem a ocitnete se v čokoládovém nebi. A to je jen příklad. Na jejich webových stránkách naleznete kompletní nabídku. Můj osobní tip: BIO čokoláda (Hot Chilli), boží záležitost. Je to kakaový prášek se špetkou chilli koření, nejlépe chutná s mlékem.

Čaj v šálku

Pokud jste z Brna a nutně potřebujete doplnit zásobu čajů do Vaší domácnosti či zaměstnání, objednejte si do pravého poledne, a ještě ten samý den Vám zásilku přivezou. Nezní to skvěle? Podle mého názoru naprosto pohodlně a výhodně. Miluji rychlost, když jde o doručování balíčků. Některé věci holt nepočkají. A všichni víme, jak je důležité užít si svoji chvilku s výborným čajem nebo oblíbenou kávou. Zastavit se a vychutnat si nápoj v hektických dnech, které máme v dnešní uspěchané době všichni téměř neustále.