Kvalitně zabalené zboží se nepoškodí

Vždycky jsem se snažila tak nějak šetřit. A proto jsem se řídila heslem „nejsem tak bohatá, abych kupovala levné věci.“ Ráda si kupuji dražší a kvalitnější oblečení, ale zase ho nosím až do rozpadnutí. Pokud už to není úplně na parádu, poslouží to na zahradu při pletí záhonů. Pokud se mi tedy nějak výrazně nezmění velikost, a že se to někdy přes zimu stane, jsem schopná své oblíbené kousky nosit i několik sezón. A to oblečení co se mi už opravdu okoukalo, zamířilo do sběrných kontejnerů a věřím, že dělá radost ještě někomu dalšímu.

Dárek v krabici

Stejný přístup jsem tedy samozřejmě měla i k nákupu oblečení pro své dvě dcerky. Jenže přeci jen, kdo má děti dobře ví, jak rychle rostou a kupovat každý druhý týden dupačky za 500Kč je pro maminku na mateřské dost nereálné. Oblečky byly za těch pár týdnů netknuté, stále jak nové. Škoda, že v okolí nemám někoho s miminkem, tomu by to určitě udělalo radost. A pak mi to konečně došlo. Poprvé v životě jsem zavítala na internetový bazar s oblečením. Nestačila jsem koukat, kolik tam bylo věcí a přesně jak jsem si myslela, vše téměř nenošené, bez vad. Hned jsem vše nafotila, popsala a vystavila. Během pár dní se mi ozvala několik zájemkyň.

Poštovní obálky

A s tím nastal první problém. Vždyť já vůbec nevím, do čeho oblečení zabalit, aby se během přepravy nějak nepoškodilo. Pár menších krabiček jsem doma našla, ale stejně to nestačilo. A skladování krabic je dost nepraktické. Začala jsem se zajímat o jiné řešení. A kdo hledá, najde. Plastová obálka pro mě byla tím ideálním řešením. Obálky jsou dostupné v různých velikostech, takže v nich lze zaslat jedny kalhoty nebo i objemnější bundu. Vnitřní strana je černá, takže nikdo neuvidí, co se v balíčku nachází. Zabalení je velmi jednoduché a rychlé. Nezaberou téměř žádné místo, takže je můžu mít vždy doma v zásobě. Navíc jsou k dostání v různých barevných provedeních a to mě fakt baví.Samozřejmě jsem neodolala a nějaké to oblečení rovnou také objednala. A víte, v čem dorazilo? Jasně, že v plastové obálce.