Letní šatník aneb kousky, které musíte mít

Baví vás sledovat aktuální trendy, nebo se v módě řídíte raději vlastním rozumem? Není určitě od věci si občas trochu navnímat aktuální trendy, které se blíží spolu s konkrétním ročním obdobím, abychom věděli, co můžeme očekávat a nechali se třeba i inspirovat k tomu, jaké kousky si pořídit a co do svého šatníku zařadit nového. Právě trendy, nejenže udávají styl všem okolo nás, ale přinášejí vždy i něco nového a neokoukaného. Možná pak narazíte v záplavě novinek na nějaký nadčasový kousek, který byste si jinak nepořídili. Nebo zjistíte, že už dávno máte něco podobného ve skříni a budete moci daný kousek zkombinovat zcela novým způsobem a vytvoříte tak skutečně stylový a trendy outfit.

nalíčená žena

Kromě této sezónní inspirace v podobě sledování módních novinek a toho, co se nosí všude kolem nás, je však dobře, udržet si stále svůj styl. Pokud jste to ještě nenašli, a nevíte, co vám nejlépe sedí a sluší, doporučujeme začínat od těch nejjednodušších kousků. Minimalismus v módě je něco jako Channel kostým – nikdy se neokouká. A navíc se skvěle hodí do každého ročního období, především pak pro nadcházející léto.

Kromě minimalistických kousků, které doporučujeme zařadit do vašeho pravidelného nákupu oblečení a bot Promotextile, doporučujeme zaměřit se i na další stylové vlny, jako je například barva. Toto léto se jistě ponese v duchu fialové, zejména pastelového odstínu, který můžete už teď často pozorovat v různých výlohách obchodů s oblečením. Kromě této fialové pak v létě rozhodně uděláte dojem se sytě červenou barvou a rozhodně i se zlatými doplňky.

žena s taškami

Zaměříme-li se na konkrétní módní výstřelky a kousky, které můžete zkusit zařadit do své běžné rutiny, pak jsou to masivní náramky, sandály nebo pantofle s velikými zlatými detaily, masivní přezky na páscích a samozřejmě volánky všech tvarů i velikostí. Rozhodně se stává hitem také hranatý výstřih a balonové rukávy u halenek. Co se týče materiálu, vítězí stále len a čistá stoprocentní bavlna.