Nakupování na About You se slevou

a ad>

Nakupování oblečení a obuvi nebylo vždy tak snadné, jak je tomu dnes. Potvrdí vám to každý, kdo pamatuje konec dvacátého století, a zejména období socialismu. V tomto duchu se také odehrává jistá pasáž z filmu „Probudím se včera“, která naznačuje, jak zejména mladí lidé neustále řešili, kde sehnat moderní rifle, kde sehnat tričko s potiskem, kde sehnat tenisky, a kde sehnat alespoň trochu obstojnou mikinu, svetr nebo bundu.

obchod s oblečením

Všimli jste si v předchozím odstavci výrazu „shánět“? V té době se totiž nenakupovalo, ale shánělo. Pro mnohé z vás je nepředstavitelné, že byste kupříkladu navštívili internetový obchod About You, a namísto bohatého sortimentu tu nalezli jen fotky produktů a u nich štítek – nedostupné, zboží očekáváme příští rok. Za socialismu to tak mnohdy bylo, i když samozřejmě neexistoval Internet a lidé byli odkázáni pouze na kamenné prodejny.

žehlení oděvů

Zmínili jsme zde obchod About You. V roce 2018 sice zaznamenal zdrcující kritiku od mnoha nespokojených klientů, kteří čekali na objednané zboží i tři měsíce, ovšem od té doby se mnoho změnilo. Obchodníci si uvědomili, že s takovým jednáním na trhu nemohou uspět, a tak vrhli všechny síly zejména na podporu logistiky a balení zboží. Výsledkem jejich snažení je mimo jiné i doprava zdarma – bez podmínek, a také množství vydávaných slevových kupónů About You 20.

Zdarma je i reklamace a výměna – stalo se vám někdy, že jste si objednali fantastickou mikinu, pokorně zaplatili za dopravné něco málo přes sto korun, a mikina vám nakonec byla malá? Potřebovali jste zboží vyměnit za větší velikost, jenže jen za odeslání původního zboží jste zaplatili dalších sto dvacet korun, a za zaslání větší velikosti uhradili další přepravné. Nakonec vás mikina za čtyři stovky vyšla i s přepravou na rovný dvojnásobek.

Toto se vám u About You stát nemůže, tam neplatíte za dopravu ani korunu, a týká se to i reklamací a výměny zboží.