Naše děti

Všichni víme, že děti jsou naše budoucnost. Ale všichni taky víme, že každé dítě by mělo mít takové vychování a vzdělání, jaké si zaslouží. Bohužel v poslední době se mi opravdu hodně zdá, že děti jsou v poslední době takové zlé a agresivní. Vždyť jsi jenom zkusíte pustit televizi a ihned tam slyšíte, jaké dítě kdy a koho například zavraždilo anebo poškodilo. Myslím si, že to opravdu smutné. Dříve takové věci vůbec nebyli. Já jsem si řekla, že svého syna chci vychovávat opravdu ve vší slušnosti a taky počestnosti. Vůbec nechci, aby se jsem syn chytil nějaké špatné party, aby potom zůstal takový zlý a potom aby byl taky nevyzpytatelný.

Někdy mají děti svou hlavu.

Opravdu nemám ráda takové rodiče, kteří na své děti kašlou a které je nechávají dělat úplně co si děti zamanou. Tohle se mi vůbec nelíbí a vůbec to není taková výchova, jako by malé děti měly mít. Já jsem potom byla velice překvapená, když mi moje kamarádka například koupila knihu, jak vychovávat vlastní dítě. Myslela jsem si, že by mě to mělo urazit, ale na druhou stranu jsem zase byla ráda, že i moje kamarádka se zajímá o to, jak by děti měly být vychované. Podle mého názoru by to mělo být tak, aby děti byly hlavně slušné a aby znaly hodnotu lidského života a taky aby věděly, že například krádeže anebo různé nečistoty nejsou vůbec žádané.

Děti chtějí být milované.

A myslím si, že každé dítě by mělo vědět, jak se, kde má a jak chovat. Že dospělým se vyká a že dětem se týká. Taky kolikrát slýchávám, že děti jsou velice drzé a tohle bych já opravdu nesnesla. Vždycky jsem chtěla, aby moje dítě bylo slušné a aby mělo dobré vychování, což se mi zatím daří. Opravdu bych si přála, aby všichni rodiče na celé planetě se snažili o to, aby jejich potomci byli zdraví a taky hodné a věděli, jak se ve společnosti chovat. Někdy je to opravdu velice složité a kolikrát jsme taky dost překvapená, když některé děti ani neví, co je to slušné vychování.