Nedělejte si s odvozem odpadu starosti


Zdědili jste po rodičích dům, který je plný starého haraburdí? Ve sklepě se nachází hromady stavebního materiálu, stará svítidla, lyže, dětské kočárky a hračky, papírové a látkové kufry, děravé ponožky a kousky hadrů a mnoho dalších věcí, co patří na skládku, ale dosud je tam nikdo neodvezl? Je toho v domě tolik, že se vám to nevejde ani na přívěsný vozík a museli byste se s ním otočit alespoň desetkrát, nehledě na to, že ani nevíte, kam vlastně všechny ty krámy odvézt?

skládka pneumatik

Jedno řešení by tu bylo – potají nakládat věci na vozík a odvážet je za město do polí a vytvářet postupně černou skládku. Takto někteří lidé skutečně uvažují a možná to i praktikují, a na jejich sobecký přístup pak doplácíme my všichni. A pokud vás někdo v noci spatří a „náhodou“ si vás vyfotí nebo dokonce nafilmuje, pokuta bude tak vysoká, že vás to může připravit i o střechu nad hlavou.

Nebuďte pošetilí a sobečtí, neriskujte a neblázněte. Zajímejte se raději o položku odvoz odpadu z Prahy cena, stačí ji zadat do vyhledávačů a hned zjistíte, jaké firmy se touto službou zabývají. Nejen, že vás zbaví starostí s vynášením odpadků, ale zajistí i jejich bezpečné uložení bez sankcí a pokut. Vyklízecí firmu můžete požádat o vyklizení garáže, sklepa, podkroví, půdy, ale i bytu, který obýval nešetrný nájemník, který tu způsobil značné finanční škody.

odvoz odpadu

Některé vyklízecí firmy si dokonce vezmou na starost odbornou demolici některých staveb, jako jsou například staré kůlny, dřevníky, pergoly, altány či dokonce velké zděné objekty určené pro stržení. Může se vám to hodit u staré chaty, která již není obyvatelná, a všech dalších staveb s nebezpečím zřícení vlivem zanedbané údržby. Vyklízecí firma si přistaví dostatečně velký bikran nebo podobné nádoby na odpad a nemusíte se starat vůbec o nic, pouze byste měli zajistit přístup nákladního auta k vašemu pozemku.