Nejlepší počítačové hry

Výběr z několika nejnovějších i starších her, které ovšem ani zdaleka nepatří do starého železa. Jsou mezi nimi hity pro jednotlivce či multiplayer hráče. Nestárnoucí klasiky, které vám nesmí chybět ve vaší herní sbírce.
Herní joystick
Remnant: From the Ashes byla obrovským překvapením. Jedná se o kooperační střílečku s mnoha drsnými zbraněmi. Můžete ji hrát s přáteli, díky čemuž hra získává na novém rozměru zábavy. Ve hře dokonce najdete zbraň, která dokáže vystřelovat včely – fantastická myšlenka, nemyslíte? Vyberte si a prohlubte svou herní posedlost.
Toužíte po něčem trochu pomalejším? Observation je sc-fi thriller od tvůrců série Stories Untold. Ve hře se stanete umělou inteligencí, která ovládá vesmírnou stanici.
Nebo byste rádi něco opravdu drsného, vyzkoušejte Amid Evil. Můžete si zkusit házet s planetami jako s granáty, nebo propichovat démony oštěpy.
Další zajímavou hrou, která byla vydána v tomto roce je Apex Legends. Patří do stáje Respawn. Jedná se o jednu z nejlepších bitevních her na současném trhu. Mapa je fantastická a komunikační systém „ping“ předčí všechny systémy FPS. Zbraně a pohyb po mapě nabízí skvělou zábavu. Všechno je součástí hry a nemusíte platit za nic navíc. Od studia Respawn je to velký krok kupředu, který málokdo očekával.
Doom (2016) klasika od id/Humble Store/Steam. Původní Doom, jehož počátky spadají již do roku 1993, je asi nejvlivnější střílečkou všech dob. Díky svým předchůdcům by se reboot mohl snadno sklouznout na vlně popularity a nepřijít s ničím novým. Ovšem tohle není případ Doom 2016, který je velkolepou střílečkou sám o sobě. Více než to, hra opouští zajeté konvence vyprávění příběhu. Již po prvních 30 sekundách jasně víte, co máte dělat. Zahodit příběh a střelit démona do ksichtu.
Herní počítač
Slavné Grand Theft Auto 5 z roku 2015 od vývojářů ze studa Rockstar North/Humbler Sotre/ Steam neodmyslitelně patří ke stálicím herního žánru. Otevřený svět GTA, kde si můžete dělat, co chcete, je stále nejlepší ze všech her. Skvělé zobrazení Los Angeles: atmosféra, teplo a velikost města hraje ve hře prim. Pusťte se s vašimi hrdiny do plnění úkolů, které nejsou zrovna legální, a užijte si spoustu zábavy díky jízdě v rychlých autech.