Skvělý vánoční dárek!

Pokud přemýšlíte, kde strávíte vánoční svátky, které chcete ozvláštnit a trávit letos úplně jinak než obvykle, pak pro vás máme skvělý tip. Prožijte vánoční čas spolu se svou rodinou na horách! Vyhnete se tak starostem s nakupováním nezměrných zásob jídla, které ostatně každý rok nespotřebujete a bohužel se stává, že některé rodiny nakupují více, než spotřebují. A jídlo tak končí v popelnicích.
Vy to můžete mít letos jinak! Protože moderní a luxusní HP Apartments https://hpapartmany.cz/en/ ubytování ve Ski resortu Dolní Moravy vám zajistí úžasnou svobodu a klid bez stresu. Vánoční svátky si užijete k nezměrné radosti vašich dětí a celé rodiny. Manželce odpadnou starosti s vyvařováním, protože na horách se prostě uskrovníte, jelikož víte, že dovolená není o spoustě jídla, ale především o společně stráveném času prožitém v pohodě a spokojenosti.

zimní krajina

Za to vám budou odměnou rozzářené oči vašich dětí, protože ty budou nadšené, když rodiče s nimi budou trávit veškerý volný čas, i kdyby to měl být „ p o u z e t ý d e n „

Týden na horách vás nastartuje a nabudí do dalších všedních a pracovních dnů.

Relax a odpočinek za to stojí. Pokud navíc upřednostňujete aktivní dovolenou, pak sbalte lyže, lyžáky, nezapomeňte na teplé rukavice a kulichy a už nyní plánujte a objednávejte ubytování přímo u sjezdovky! Skibukovka spojuje celkem pět sjezdových tratí, které vedou klasicky na Bukovou horu z Č Čenkovic a z mladého cool areálu Červená Voda.

lyžování zima

Apartmány jsou moderně zařízené včetně plně a kompletně vybavené kuchyňky, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a přenádherný výhled do okolní zimní krajiny Dolní Moravy! Což takhle například byt se dvěma pokoji a kuchyňským koutem v podkroví? Vy budete mít soukromí i vaše děti budou mít soukromí. Společné chvíle jsou úžasným zážitkem, ale někdy je i potřeba zalézt do svého koutečku a oddychnout si, zvláště po celodenní lyžovačce.