Služba pro podnikatele

Ať jste začínající podnikatel, který hledá své vlastní prostory, nebo už zkušený jednatel, který má za sebou mnohaleté zkušenosti, vždy se vám může hodit lepší a lukrativnější adresa. O co se tedy konkrétně jedná? Virtuální sídlo firmy je služba pro podnikatele. Jedná se o místa po celé České Republice v různých městech naší krásné matičky země. V České republice se zákonně zprostředkovává hned několik takovýchto kanceláří a sídel firem. Můžete takto mít zavedenou velkou nebo malou firmu. Může být v našem hlavním městě nebo v v kterémkoliv jiném městě.

Město s mrakodrapy

* Nájmy dnešních kamenných kanceláří bývají mnohdy opravdu ubíjející. Jedná se o velice vysoké částky, které vám nepřinesou nic dobrého. Ovšem naše služba je zdaleka jiná. My vám zajistíme kancelář, také označení vašim obchodním názvem a identifikačním číslem. Dále vám budeme přijímat a přeposílat veškerou korespondenci či můžeme zprostředkovat velkou zasedací místnost pro potřeby většího jednaní. Můžete sem pozvat kolegy, spolupracovníky nebo také zákazníky. Využít tuto místnost můžete opravdu jakýmkoliv způsobem, jakým budete potřebovat.

Žena na snídani

Moderní služba pro každého

Nadčasová a také velice spolehlivá. Díky všem splněným právním normám se nemusíte vůbec ničeho obávat. Všechny zákonné předpoklady hlídáme a bereme v potaz, proto nám nic neunikne, ani jedna malá skulinka. Vždy se snažíme jak o spolehlivost, tak především také o spokojenost od našich klientů.
* Zápis do obchodního rejstříku je samozřejmostí. Danou adresu budete mít normálně uvedenou jako místo podnikání se všemi splněnými právními úkony. Právní sídlo nebo také podnikatelské je vždy nezbytné mít i z hlediska zákona. Bez něj se prostě neobejdete, ale nemusíte na něm šíleně prodělat a pořizovat si za drahé nájmy klasické staré a nepraktické kanceláře, které jsou kamenného typu. To už je metoda více jak zastaralá, dneska frčí zcela něco jiného, praktického, luxusního a příjemného a to především z hlediska ceny a dostupnosti.

Imac