Symbol léta


Je to asi tím že je lehké a snadno se pere. Nebo tím, že se v něm skoro všichni cítí pohodlně. Nebo v tom že…

Dost, účelem tohoto článku není to, abychom rozebírali, proč to, kdo rád nosí. To nás tak moc zajímat nebude. Nás bude zajímat spíše předtištěný motiv. Ano, některá trička nejsou jednobarevná, ale mají na sobě něco vytištěno. Většinou to bývá nějaká fotka, nebo citát. To už je dle vkusu majitele, jaké tričko si zvolil. Pokud byl nedostatek výběru a triko nutností, nelze se divit že sáhl po tom nejmenším zlu. Kdysi byly na tričku hudební skupiny západní provenience, což tak trošku iritovalo tehdejší mocipány komunisty. Dnes jsou tam spíše jiné věci, počínaje politickou agitací a legračními fotkami konče. Výběr je dobrý a velký. Jenže ne pro nás.

triko s potiskem

Proč? Protože my bychom rádi tričko s nápisem naší milované, třeba Lenka, u východních sousedů například Ľubomíra. Jenže taková trička se prostě neprodávají. Ta Lenka možná ještě snad by se po deseti letech běhání sehnat, ale ta Ľubomíra určitě ne. A my bychom to tričko tak rádi.

Nuže, mám pro vás zprávu, že přesně takové mít můžete, a chcete-li, na nich místo písmen přímo jejich fotky, tak ani to není problém. Jak na to?

Výroba trička s vlastním potiskem by byla doma na koleně asi hodně složitá a výsledek by byl žalostný. Takže proto je zde firma se svou webovou stránkou, kde si triko „vyrobíte“.

triko s nápisem

Začnete tím, že si kliknete na odkaz výše a tam začnete svou první „velkovýrobu“. Nejprve si zvolíte barvu a pak do vedlejšího pole zadáte jméno, nebo nápis, prostě co chcete a dáte odeslat. V tu chvíli se začíná plnit váš sen. Stejný postup je i s fotografií, prostě ji vložíte do rámečku a odešlete. Výsledek uvidíte až vám přijde zboží domů. Proto dejte pozor na fotku, aby byla skutečně kvalitní, a hlavně dostatečně veliká.

Nu, a to je všecko všecičko, co musíte udělat, abyste se stali majiteli vámi vyrobeného trika.