Udělejte si doma pravou poctivou domácí limonádu

Co k tomu budete potřebovat? Vysoce kvalitní základ, což je sirup a trochu vody. Smícháním vznikne neodolatelná limonáda. V letních měsících nejvíce osvěží citronový sirup, který je obohacený o významné vitamíny. Tento sirup stačí namíchat s jakoukoliv vodou a máte připravenou domácí limonádu, aniž byste složitě museli vyrábět podobný produkt doma. Na to obyčejně nemáme čas ani peníze natožpak prostředky, díky kterým bychom to mohli zvládnout. Proto se my postaráme, abyste měli domácí limonádu u vás na stole pokaždé, když si to budete přát.

čerstvý citron

Vyrábíme sirupy s láskou a poctivostí

Ø Citrony mají vysoký podíl vitamínu C, ale to není zdaleka všechno, čím nám zlepší zdraví.
Ø Vážit bychom si jich měli také z toho důvodu, že v sobě uchovávají velké množství kyseliny askorbové, kyseliny citronové, ale osahují také pektin, vonné silice, provitamin A, vitamin B.
Ø Možná vás překvapí, že je také zdrojem vápníku, draslíku, fosforu, hořčíku, železa a zinku.
Ø Dopřejte si každý den koktejl vitamínů a pro tělo potřebných látek!

Ø Stačí si namíchat z našeho domácího kvalitního sirupu limonádu, která bude nejenom chutná a osvěžující, ale také zdravá!
Ø Díky tomu je velice vhodná pro děti. Produkty totiž neobsahují žádné nežádoucí složky.
Ø Vyrábíme poctivým domácím způsobem a zbytečně nepřidáváme umělá sladidla ani umělé náhražky. Proto ucítíte dobrou a znamenitou chuť ve svých ústech již po prvním polknutí.
Ø Překvapí vás příjemná vůně a svému tělu dopřejete spoustu vitamínů. S ledem to bude vhodný drink, který vás příjemně osvěží u bazénu, nebo jen tak při posezení na zahradě. V zimních měsících povzbudí a dodá energii. Při škaredém počasí prozáří váš den. Má výtečnou chuť a je za skvělou cenu!

čaj

Potěší vás i originální lahev

Skvělý způsob, jak dát blízkému člověku originální dárek. Skleněná lahev zaručuje vysokou stabilitu produktu. Díky sklu se sirup nemění. Jedná se tak o specifický obal, který je navíc velice originální! Vždy se snažíme vyrobit a uchovávat naše produkty čerstvé a dobré, proto se při výrobě používají jenom čerstvé a kvalitní suroviny a všechno se zpracovává právě u nás v České Republice.