Vezměte si do bazénu nafukovací hračky


Připadá vám pobyt v zahradním bazénu příliš infantilní a raději nádrž na koupání přenecháte vašim dětem? Pak se raději zamyslete sami nad sebou, protože právě hravost je to, co většině dospělých lidí schází, Tváří se příliš vážně, berou život vážně, a pak na ně i vážně dopadají mnohé starosti. Snažte se naopak život odlehčit, nemusí to být utrpení a neustálá honba za penězi a kariérou, jeho pravým smyslem je právě hravost a tvořivost, a kdo to pochopí, je ve výhodě.

voda v bazénu

Plavky s sebou

Pozvěte vaše přátele na zahradní párty a oznamte jim, aby se neoblékali do saka s kravatou, ale do sportovního a nezapomněli doma plavky. Nachystáte na oslavu občerstvení jako obvykle, ale nebudete je tentokrát servírovat uvnitř v obýváku, ale přímo vedle bazénu. Lidé oblečení v plavkách snáze odhazují společenské konvence a jsou si více blíž, protože si uvědomují, že každý máme tělo z masa a kostí, a čím více vrstev oblečení odhodíme, tím méně masky a přetvářky.

dívka v bazénu

Stolní hry

Aby zábava nevázla, mějte včas nachystané různé stolní deskové a karetní hry. K občerstvení přijdou vhod a kdo se pak do hry zabere, lépe projeví své přirozené emoce. A bez emocí je vždy oslava nemastná, neslaná. Vynikající je například osvědčené Pexeso, kostky, Člověče nezlob se, Prší s jednohlavými kartami anebo Canasta.

Stříkací pistole a nafukovací hračky

Proč si u bazénu nehrát jako děti, vždyť se nemáte za co stydět. Pořiďte si nafukovací míče a stříkací pistole s velkou nádrží na vodu, a uvidíte, jak se tu pobavíte a zasmějete. Tím se vám také lépe uvolní hormony štěstí – endorfiny a díky lepší náladě se vám pak bude konverzovat a chystat další program. A v rámci oslavy tu také můžete naplánovat další společnou akci, tentokrát třeba v rámci dovolenkového pobytu u moře, kam si opět můžete s sebou vzít házecí disky, volejbalový a nafukovací míč, Pexeso, karty a další herní zábavu.

Solární sprcha

U bazénu by neměla chybět solární sprcha. Je to nejen praktická pomůcka pro dodržování hygienických návyků https://www.knihydobrovsky.cz/7-navyku-skutecne-efektivnich-lidi-671858 před vstupem do bazénu, ale i relaxační a dalo by se říci, že i masážní pomocník, který zlepšuje náladu a posiluje sebevědomí.