Vybavte se vším potřebným

Nastala doba, kdy se lidé zase vracejí tak zvaně ke svým kořenům. Prošli jsme si obdobím, kdy to vypadalo, že ručním pracím odzvonilo. Málokdo se věnoval nějakému ručnímu tvoření, dívky už se neučily vyšívání, pletení, háčkování či šití. Ale dnes je tomu opět jinak. Dnes si lidé opět ručních prací váží a tak se k nim zase vracíme. Jenže sehnat všechno potřebné k takovému tvoření je téměř nadlidský úkol. Ale nemusí být, pokud se obrátíte na nás. Máme pro Vás tu největší možnou nabídku textilní galanterie Prima-obchod, která Vás jistě všechny potěší.

všechno k šití

Textilní galanterie je vlastně soubor drobností s velkou důležitostí pro všechny, kteří se věnují nejrůznějším druhům ručního tvoření a to nejen šití, vyšívání, pletení či háčkování, ale také třeba vyrábění vlastních šperků či kabelek a různých bytových či módních doplňků. Ovšem nezahrnuje pouze takové drobné maličkosti, jako jsou jehly, knoflíky, zipy, nitě či špendlíky, ale také větší a důležitější kousky výbavy švadlen a krejčích, jako jsou třeba krejčovské panny nebo celkové vybavení prodejen galanterie.

ruční práce

Takže vážené dámy a pánové, ať už se věnujete jakékoliv ruční práci, u nás si zaručeně vyberete. Vyrábíte rádi se svými dětmi nebo jim tvoříte a šijete hračky? Najdete u nás očička, čumáčky, filc, knoflíčky, ale i nitě a jehly. Všechno od začátku až do konce k dokonalé práci. Rádi vyšíváte? Stačí se porozhlédnout v nabídce vyšívacích pláten a v obrovském výběru vyšívacích přízí. I vyšívací dokonce i s rámečkem k zavěšení u nás najdete. A co takhle háčkování či pletení? Všechny rozměry pletacích jehlic, výběr háčků a samozřejmě háčkovací a pletací příze jsme pro Vás připravili také. A co třeba korálky na výrobu vlastních šperků a doplňků? Už na nic nečekejte a vstupte do naší široké nabídky. Jistě i Vy u nás najdete přesně to, co potřebujete k dokonale odvedené práci.