YouTube má co nabídnout

Youtube je nejoblíbenější platforma pro sledování videí, která skutečně dokázala dosáhnout obrovské popularity. My si z ní můžeme stahovat videa přes web.

YouTube má co nabídnout

Sledujte videa z pohodlí domova

YouTube patří pod platformu Google, na kterém si můžete vytvořit účet zdarma a ten mít právě spojený se všemi aplikacemi, takže registrace je velmi snadná, přičemž pokud chceme videa jenom sledovat, tak nemusíme být vůbec zaregistrování. Na svůj účet můžete zdarma nahrávat videa, které jsou veřejná, takže se na ně může kdokoliv podívat.

logo Youtube

Samozřejmě nepočítejte s tím, že Vaše první video bude nějak velmi úspěšné, protože to chce opravdu pravidelně vydávat videa, na které se lidi budou koukat. Když se podíváme na YouTube z pohledu běžného užíváte, tak tu najdeme spoustu různého obsahu, což je skvělé, když nevíme, co ve volném čase dělat. Jakmile najdeme oblíbeného tvůrce, u kterého nás jeho tvorba opravdu baví a vždy se na ni rádi podíváme, tak mu stačí dát odběr a potom budeme mít vždy jeho nová videa hezky dostupná, takže je nebudeme muset zdlouhavě hledat, a navíc nám žádné neunikne.

Ukládání obsahu

Mnohdy se stane, že nás nějaká video zájmem, a proto stojí za to si jej uložit. Stará se nám o to speciální funkce, kdy si můžeme přes svůj účet ukrást videa do různých složek, které se dají upravovat a také odstraňovat videa z těchto složek. Hodí se to nejen, když se nám nějaké video líbí a chceme k němu mít přístup, ale také v případě, že nás zaujme, ovšem bohužel na něj nemáme dost času, tak si jej uložíme a přehrajeme později. Nevýhodou je, že tyto složky a celkově přehrávání funguje jen s přístupem na internet, takže si video nepustíme třeba venku, když nemáme datové mobilní připojení. How to download HD from Youtube? Stáhnout si video je velmi jednoduché, protože vložíme odkaz na tento web, potvrdíme stáhnutí a tím je vše hotovo.

stažení nyní

Tato metoda je také oblíbená u písniček, protože si k mobilu vezmeme sluchátka a potom si v klidu můžeme vychutnat svou oblíbenou hudbu kdekoliv budeme chtít.